Weldtronic - 2.4mm BZL Tip M10 x 35/Ccz. Pk.10 Ref. 140.0698 | PB6015-24R
Vendor: Weldtronic
SKU: PB6015-24R
Shop with confidence.
100% Happiness Guarantee
Only at Industrial Shed.
Key Benefits
  • Precision Engineering – The M10x35mm size offers a perfect fit for a variety of applications, ensuring that every screw driven is secure and reliable, minimising the risk of malfunction.
Technical Specifications
  • Dimensions: 10mm x 35mm