Koken - 3/4"dr 23mm Deep Impact Socket | KO16300M23
Koken – 3/4""Dr 22mm Deep Impact Socket | KO16300M22 The Koken KO16300M22 Deep Impact Socket is engineered for high-torque fastening applications in demanding workshop environments. Manufactured in Japan using heat-treated chrome molybdenum alloy steel, this socket delivers reliable... Read More
Vendor: Koken
SKU: KO16300M23
Product type: Sockets
Shop with confidence.
100% Happiness Guarantee
Only at Industrial Shed.
Koken – 3/4""Dr 22mm Deep Impact Socket | KO16300M22
Product Type: Deep Impact Socket
Brand: Koken
Drive Size: 3/4""
Socket Size: 22mm
Style: 6-Point Deep Impact Socket
Length: 100mm