Bahco - Torx T30 -blade Length 150mm - Fit | SB194.030.150
Bahco - Torx T30 -blade length 150mm - BahcoFit | SB194.030.150 Key Features For TORX® head screws. Black oxide tip for higher accuracy. Two-component handle with vertical grooves for comfortable grip and maximum force transmission, anti-slip surface. Handle... Read More
Vendor: Bahco
SKU: SB194.030.150
Shop with confidence.
100% Happiness Guarantee
Only at Industrial Shed.
Bahco - Torx T30 -blade length 150mm - BahcoFit | SB194.030.150
Key Features
Specifications
  • Brand: Bahco
  • Part No.: SB194.030.150
  • Barcode: 7314150282722
  • Pack Weight: 0.0001 kg
  • Pack Height: 30 mm
  • Pack Length: 267 mm
  • Pack Width: 45 mm
  • Unit Weight: 0.1100 kg
  • Unit Height: 30 mm
  • Unit Length: 267 mm
  • Unit Width: 30 mm