Bahco - Slotted 5.5mm Tip - Blade Length 125mm - Fit | SB190.055.125
Bahco - Slotted 5.5mm tip - blade length 125mm - BahcoFit | SB190.055.125 Key Features For slotted head screws. Black oxide tip for higher accuracy. Two-component handle with vertical grooves and large soft-grip area for comfortable grip and... Read More
Vendor: Bahco
SKU: SB190.055.125
Shop with confidence.
100% Happiness Guarantee
Only at Industrial Shed.
Bahco - Slotted 5.5mm tip - blade length 125mm - BahcoFit | SB190.055.125
  • Brand: Bahco
  • Part No.: SB190.055.125
  • Barcode: 7314150282005
  • Pack Weight: 0.0001 kg
  • Pack Height: 30 mm
  • Pack Length: 230 mm
  • Pack Width: 45 mm
  • Unit Weight: 0.0750 kg
  • Unit Height: 30 mm
  • Unit Length: 230 mm
  • Unit Width: 45 mm