Bahco - Robinson (square Drive) No. 1 - Blade Length 100mm - Fit | SB144.001.100
Bahco - Robinson (Square Drive) No. 1 - blade length 100mm - BahcoFit | SB144.001.100 Key Features For Robertson/square head screws. Black oxide tip for higher accuracy. Two-component handle with vertical grooves and large soft-grip area for comfortable... Read More
Vendor: Bahco
SKU: SB144.001.100
Shop with confidence.
100% Happiness Guarantee
Only at Industrial Shed.
Bahco - Robinson (Square Drive) No. 1 - blade length 100mm - BahcoFit | SB144.001.100
  • Brand: Bahco
  • Part No.: SB144.001.100
  • Barcode: 7314150282951
  • Pack Weight: 0.0300 kg
  • Pack Height: 25 mm
  • Pack Length: 195 mm
  • Pack Width: 45 mm
  • Unit Weight: 0.0540 kg
  • Unit Height: 25 mm
  • Unit Length: 195 mm
  • Unit Width: 45 mm