Bahco - Pozidriv Pz 1 - Blade Length 100mm - Fit | SB193.001.100
Bahco - Pozidriv PZ 1 - blade length 100mm - BahcoFit | SB193.001.100 Key Features For Pozidriv head screws. Black oxide tip for higher accuracy. Two-component handle with vertical grooves for comfortable grip and maximum force transmission, anti-slip... Read More
Vendor: Bahco
SKU: SB193.001.100
Shop with confidence.
100% Happiness Guarantee
Only at Industrial Shed.
Bahco - Pozidriv PZ 1 - blade length 100mm - BahcoFit | SB193.001.100
  • Brand: Bahco
  • Part No.: SB193.001.100
  • Barcode: 7314150282463
  • Pack Weight: 0.0001 kg
  • Pack Height: 30 mm
  • Pack Length: 205 mm
  • Pack Width: 45 mm
  • Unit Weight: 0.0710 kg
  • Unit Height: 30 mm
  • Unit Length: 205 mm
  • Unit Width: 45 mm