AIP - Clamp Safety 6 / 3 Claw Hi Press Steam Bs49 - 4" (124mm - 133mm) | 44-010-400c | 6BOLTCL1001334
Vendor: AIP
SKU: 6BOLTCL1001334
Product type: Claw Clamps
Shop with confidence.
100% Happiness Guarantee